Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Dünyada ve giderek ülkemizde de tanınan ve kabul gören toplam kalite anlayışı tarafımızdan idrak edilerek uygulamaya başlanmıştır. Günlük hayatın içinde giderek ihtiyaç haline gelen ürünlerin sıfır hata ile pazara sunulması idamesi yanında firma olarak ülkemizde büyük eksikliği hepimizce görülen arşivleme ve verilerin hem elektronik hem de kağıt üzerinde toplanması ile birimlerin kendilerini ve birbirlerini denetlediği bir sistem ile sağladığımızı kaydedebiliriz.


Neredeyse tamamen müşteriden gelen talepler doğrultusunda yapılan ar-ge dönüşümsel ilerleme çalışmalarımız, birlikte çalışan özel ve tüzel kişiliklerce örnek alınır olmuştur.


Şirketlerin karlılık büyüme süreklilik şeklindeki hedeflerinden, ülkemizde büyük eksikliğini hisettiğimiz süreklilik boyutu, bizim büyük önceliklerimizin başındadır.tüm bunların ötesinde dünyadaki yüksek yaşam kalitesi ürünlerinin ülkemiz insanının da hakkı olduğu inancından yola çıkarak, bu tür ürünlerin tüketiciye olabilecek en uygun fiyatlarla “ sürekli kullanım “ halinde sunulması da bizler için önemli bir değerdir.


1995 yılında faaliyete başlayan firmamız; taş kırma, eleme, yıkama tesisleri yedek parça alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız kendi alanında kat ettiği yol itibari ile ülkemizin taş ocaklarında ihtiyaç olabilecek her türlü kırıcı makinelerin yedek parça ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında başarı ile devam ettirmektedir.


Bir makinede bulunması gereken en önemli teknik özellik; gereç olarak yapımında kullanılan malzemelerin doğru seçilmiş olması ile, yeterli ve verimli olarak görevini yapmasını istenen yapısıyla da çok yakınından ilgilendirir.Yapılan bir imalatın veya kullanılan yedek parçaların kaliteli, uzun ömürlü ve hassas olması, ancak kullanılmayan yerinde ve uygun seçimi ile kalitesine bağlıdır.Firmamız kullanım amacına göre malzeme seçimi ile ilgili olarak fazla detaya inmeden ana doneleri belirtir.

Kalite Politikamız

KMG Makina olarak hedefimiz, kırma eleme ve yıkama tesislerinin ihtiyaçlarını karşılamakta Türkiye' de ve yakın coğrafyada liderliği sürdürmektir.


Güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet sağlayarak tüm paydaşlar için değer yaratmakta temel politikamız


Hızlı, temiz, güvenli, zamanında ve kesintisiz hizmet vermek amacıyla gerekli tüm proseslerin kurulması ve yürütülmesini sağlamak


Şirket içi çalışan performans ve memnuniyetini arttırmaya yönelik faaliyetlerde bulunurken; müşteriler, paydaşlar ve altyüklenicilerle de iletişim kanallarını tarif ederek bu iletişimin hatasız yönetimini sağlamak


Kaynakları etkin, verimli ve sürdürülebilir kullanmak suretiyle altyapının/hizmetin sürekliliğini sağlamak.


Sözleşme şartlarına, ulusal ve uluslararası otoritelerin düzenlemelerine, yasal düzenlemelere ve zorunlu standartlara uymak.


Süreç analizleri ve geliştirme projeleri ile çalışanların doğal davranışına dönüşen sürekli iyileştirme faaliyetlerini şirket kültürünün önemli bir öğesi olarak sürdürmektir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanında ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyet

Web sitesinde yer alan yazılı ve görsel tüm materyallerin sahibi ve kullanım hakkı K.M.G. İnş.Mak.Ltd.Şti. ' ye aittir. İzin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Copyright © 2012 K.M.G. İnş. Mak. Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.